Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Nowoczesne dekoracyjne panele ścienne 3D wykonane z odpowiednio skomponowanej mieszanki gipsu umożliwią przeprowadzenie prawdziwej metamorfozy każdego rodzaju wnętrza. Sprawdzą się zarówno w salonie jak i też pokoju dziecięcym, holu czy sypialni.

Gotowe panele gipsowe 3D pozwalają w szybki i niedrogi sposób przekształcić ścianę w trójwymiarową strukturę. Dodatkowo ilość dostępnych wzorów i możliwość pomalowania ich na dowolnie przez siebie wybrany kolor sprawiają, że możemy uzyskać oryginalny i przyciągający wzrok efekt.

Panele z gipsu nadadzą się niemal do każdej aranżacji - ściana z cegiełek gipsowych w holu lub w salonie, panel gipsowy w kształcie fal za łóżkiem w sypialni, imitacja betonu architektonicznego wykonana z gipsu nadająca industrialny styl w salonie - a to tylko kilka przykładów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą gipsowych paneli ściennych

Panele ścienne gipsowe 3D

Dotarłeś do końca naszej aktualnej oferty paneli ściennych 3D z gipsu. Jeśli w trakcie przeglądania pojawiły się pytania lub wątpliwości postaramy się je wyjaśnić w poniższych punktach:

1. Czym przycinać panele gipsowe 3D?

Panele ze względu na fakt, że są wykonane z gipsu można docinać zwykłą piłą.

2. W jaki sposób mocować panele ścienne 3D do ściany?

Panele można kleić za pomocą kleju montażowego lub dedykowanego do elementów gipsowych. Ściana jak i tylna strona panelu powinny być uprzednio zaimpregnowane aby zwiększyć przyczepność.

3. W jaki sposób odbywa się dostawa zamówionego kamienia?

Panele ścienne 3D wysyłamy zawsze na palecie ze względu na ich odpowiednie zabezpieczenie w transporcie.

4. Czy panele gipsowe można pomalować?

Panele ścienne 3d można pomalować na wybrany przez siebie kolor pamiętając o ich uprzednim zagruntowaniu po zamontowaniu na ścianie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium